VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - golf4 motora nomaina

VW Golf

golf4 motora nomaina

Diskusijas par VW Golf modeļiem
Reklāma
 

golf4 motora nomaina

Atbildēt edzuks » 2016/Jūn/30, 19:46

sveiki, gribeju pajautat vai golf4 1.4 motora vieta var ielikt1.6 vai 1.8? un kas vel kopa ar motoru butu jamaina lai vins darbotos.
neatradu nevienu topiku kur butu kautkas par to aprakstits.
edzuks
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2013/Okt/19, 20:18
Braucu ar: audi a4 b8k
Dzinējs: 2.0 tdi

Re: golf4 motora nomaina

Atbildēt ingumzz » 2016/Jūn/30, 22:04

Ielikt jau var! Viss kas nepieciešams ir motors,, attiecīgi motora pravodka līdz štepseļiem kas piestepselējas palodzē, kompis(kuram būs jātiek galā ar imobilaizeru!), elektriķis :shura: , droši vien vēl visādi sīkumi trubas stiprinājumi etc!Atkarīgs cik pilnā komplektācijā ir donora motors! Protams, tas ir jāskatās arī,labākajā gadījumā, no golfa, būtu vēlams no tāda kam motors šķērsām sēž motortelpā, jo audi(garenvirzienā) ir šādas tādas nianses, kas atšķiras (kolektori, patruboki,celiņsiksnas un ruļļi) Nu protams nedaudz elektriskās shēmas jāpastudē arī, jo var kkas mainīties relejos, vados, drošinātāju kastē! ! KKur forumā man liekas, ka bija topiks par motora maiņu!
Interesē viss, kas savā kustība sadedzina eļļu, dīzeli, benzīnu, šad tad arī antifrīzu :D
Lietotāja avatars
ingumzz
 
Atbildes: 288
Pievienojies: 2008/Mar/02, 23:43
Atrašanās vieta: Kandavas novads, Zemīte
Braucu ar: vw passat wariant CL B3, sedan GL B3
Dzinējs: 1.8 RP, 1.8 20vT

Re: golf4 motora nomaina

Atbildēt edzuks » 2016/Jūl/03, 11:25

ingumzz rakstīja:Ielikt jau var! Viss kas nepieciešams ir motors,, attiecīgi motora pravodka līdz štepseļiem kas piestepselējas palodzē, kompis(kuram būs jātiek galā ar imobilaizeru!), elektriķis :shura: , droši vien vēl visādi sīkumi trubas stiprinājumi etc!Atkarīgs cik pilnā komplektācijā ir donora motors! Protams, tas ir jāskatās arī,labākajā gadījumā, no golfa, būtu vēlams no tāda kam motors šķērsām sēž motortelpā, jo audi(garenvirzienā) ir šādas tādas nianses, kas atšķiras (kolektori, patruboki,celiņsiksnas un ruļļi) Nu protams nedaudz elektriskās shēmas jāpastudē arī, jo var kkas mainīties relejos, vados, drošinātāju kastē! ! KKur forumā man liekas, ka bija topiks par motora maiņu!





es jau taisni domaju no tada pasa golfa. mehaniski viss deres? to es domaju karba, pusasis, motora stiprinajumi un tadas lietas?
vadibas bloks deres no ta paša 1.4 jeb tas ari cits?
edzuks
 
Atbildes: 10
Pievienojies: 2013/Okt/19, 20:18
Braucu ar: audi a4 b8k
Dzinējs: 2.0 tdi

Re: golf4 motora nomaina

Atbildēt Val » 2016/Jūl/03, 13:07

Jebtaspats nederēs gan.
Pārdodu diagnostikas kabeļus VAG-COM/VCDS. PM.
Lietotāja avatars
Val
 
Atbildes: 880
Pievienojies: 2007/Sep/12, 14:00
Atrašanās vieta: Bagāžniekā
Braucu ar: audi 80q gte
Dzinējs: 5vt


Atgriezties uz VW Golf

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 5 viesi