VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

VW Golf

Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Diskusijas par VW Golf modeļiem
Reklāma
 

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt crankshaft » 2015/Nov/15, 17:53

Tu esi dievs, allah akbar. :D
Kurš mani apdirš, kurš?
Kā kko neglaimojošu uzraksta par tevis reklamētajiem, tā uzreiz aiziet bērnudārza teksti, malaģets.
Var jau uz visu pievērt acis, kā lielākā daļa un...
crankshaft
 
Atbildes: 282
Pievienojies: 2014/Jūn/02, 21:05
Braucu ar: huj

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt ajms » 2015/Nov/15, 18:26

crankshaft rakstīja:Tu esi dievs, allah akbar. :D
Kurš mani apdirš, kurš?
Kā kko neglaimojošu uzraksta par tevis reklamētajiem, tā uzreiz aiziet bērnudārza teksti, malaģets.
Var jau uz visu pievērt acis, kā lielākā daļa un...


Dalans geometrijas meistars ir meistars,ja Tevi pasūtīja ,bija iemesls,laikam pareizi izdarīja ;)
Viņam reklāmu nevajg,jo regulē labi tik ilgi cik tev nav gadu,Tev es personīgi neieteicu,neesi mūsu klients un nebūsi.Ja kautkur rakstīju,tad ieteicu un šeit citus nereklamēju,varbūt kādu iesaku ,ja prasa..Nepatīk,nebrauc.Aizbrauci ar šķībiem,kordaniem riteņiem un tagad visi ir slikti ;)

Un protams, ka daudzko saprotu no auto,es ar to varu lepoties 8)
Ko tad jautā te visu laiku ,ja pats esi tik gudrs?
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt ajms » 2015/Nov/15, 18:27

crankshaft rakstīja:Tu esi dievs, allah akbar. :D
Kurš mani apdirš, kurš?
Kā kko neglaimojošu uzraksta par tevis reklamētajiem, tā uzreiz aiziet bērnudārza teksti, malaģets.
Var jau uz visu pievērt acis, kā lielākā daļa un...

Esmu liels un pieaudzis,mani ir grūti aizkart ;)
Palielam Tev izskaidroja, kas ir riteņu ģeometrija un kas ir jadara ,lai būtu pareizi un beidz dirsties.
Dalans geometrijas meistars ir meistars,ja Tevi pasūtīja ,bija iemesls,laikam pareizi izdarīja ;)
Viņam reklāmu nevajg,jo regulē labi tik ilgi cik tev nav gadu,Tev es personīgi neieteicu,neesi mūsu klients un nebūsi.Ja kautkur rakstīju,tad ieteicu un šeit citus nereklamēju,varbūt kādu iesaku ,ja prasa..Nepatīk,nebrauc.Aizbrauci ar šķībiem,kordaniem riteņiem un tagad visi ir slikti ;)

Un protams, ka daudzko saprotu no auto,es ar to varu lepoties 8)
Ko tad jautā te visu laiku ,ja pats esi tik gudrs atver google un izlasi visu?
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt crankshaft » 2015/Nov/15, 19:04

Nenormāli aizstāvi to dalanu... :emo:
Principā tikko parādīji savu patieso attieksmi pret klientiem. ;)
crankshaft
 
Atbildes: 282
Pievienojies: 2014/Jūn/02, 21:05
Braucu ar: huj

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt ajms » 2015/Nov/15, 21:16

crankshaft rakstīja:Nenormāli aizstāvi to dalanu... :emo:
Principā tikko parādīji savu patieso attieksmi pret klientiem. ;)


Man tev personīgi nekas nav jāpierāda,ne es tevi zinu, ne tu mani un pat negribu zināt...ar Dalans man ir 20 gadu sadarbība ,gan autosportā ,gan mūsu klienti,kuri vēlas tur regulē ģeometriju,un visi brauc taisni ,jo ir normālas riepas)bez redzamiem kordiem), ritošā un normāli paši auto, jo mums nav stenda,vismaz šodien.
ps Ne es tev vienam skaidroju te ,kas ir riteņu ģeometrija ,ja nav ko teikt paklusē.
Es netaisos apspriest lietas ārpus auto lietām ar cilveku ,kuru nepazistu,varbūt esi nekas... .
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt Jujubokar » 2015/Nov/15, 22:30

Paspārnus nomainīju, paldies iv4o, izskatās tīri normāls materiāls. Redzēs, ko teikšu pēc pirmajiem saliem un triecieniem. :D

Paturpinot par tiem manis minētajiem nesildošajiem spoguļiem - vai nu šie paši "atsvīst" pēc kāda laiciņa, vai arī apsilde tomēr strādā. Nevar saprast. Kompī rāda šādas kļūdas:
00943 - Heated Exterior Mirror; Driver Side (Z4)
35-00 - -
00944 - Heated Exterior Mirror; Passenger Side (Z5)
35-00 - -

Spoguļu stikliņi jāmaina, vai vados arī varētu būt vaina, ja šādas kļūdas met?
Jujubokar
 
Atbildes: 194
Pievienojies: 2015/Mar/21, 17:01
Braucu ar: VW Golf MK4
Dzinējs: 1.8T 20V

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt ajms » 2015/Nov/15, 22:38

Jujubokar rakstīja:Paspārnus nomainīju, paldies iv4o, izskatās tīri normāls materiāls. Redzēs, ko teikšu pēc pirmajiem saliem un triecieniem. :D

Paturpinot par tiem manis minētajiem nesildošajiem spoguļiem - vai nu šie paši "atsvīst" pēc kāda laiciņa, vai arī apsilde tomēr strādā. Nevar saprast. Kompī rāda šādas kļūdas:
00943 - Heated Exterior Mirror; Driver Side (Z4)
35-00 - -
00944 - Heated Exterior Mirror; Passenger Side (Z5)
35-00 - -

Spoguļu stikliņi jāmaina, vai vados arī varētu būt vaina, ja šādas kļūdas met?


Kļūdu met,ja problēma ir elektrībā ,parasti apsilde ir izbeigusies.Tie protams braucot ar laiku paši atsvīst .Diezvai vadi starp durvīm abiem spoguļiem būs pārrīveti,bet nu paskaties,izņem spoguli un ar testeri vai lampiņu pārbaudi ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt Jujubokar » 2015/Nov/15, 22:54

Kādām pretestībām tur jābūt, lai nokonstatētu, ka ir Ok? Testeri nopirku jau, bet nu, datorists būdams no viņa neko baigi daudz nesajēdzu. :shura:
Jujubokar
 
Atbildes: 194
Pievienojies: 2015/Mar/21, 17:01
Braucu ar: VW Golf MK4
Dzinējs: 1.8T 20V

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt ajms » 2015/Nov/15, 23:27

Jujubokar rakstīja:Kādām pretestībām tur jābūt, lai nokonstatētu, ka ir Ok? Testeri nopirku jau, bet nu, datorists būdams no viņa neko baigi daudz nesajēdzu. :shura:
Datoristam jau ir jāsaprot no kuras puses strāva plūst un kas ir R ;)
Parbaudi vai pienak spogulī strava V,uzliec uz testera - 20V līdzstravu un pamēri vai pienak.R uzliec kaut vai 20 vai uz skaņu.Ja būs pārāvums,neko neradīs.Ja ok,radīs 0.Nu es nezinu cik jabūt R,tas nav svarīgi te.Par ABS,airbag uc lampām es Tev neaprakstīšu,tas ir gari.Tev vajag labu elektriķi.kurš reāli parbaudīs,pats netiksi galā.

ps vispār jau saknē nevajag pirkt auto ,ja nedeg/deg kā nav jabūt vai ir aizdomas ar Airbag,pie kam zināji ,ka ir sists.Nu tas tā ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt Jujubokar » 2015/Nov/15, 23:39

Jāsāk jau ar to, ka es viņu dabūju reāli par cukurpakas cenu. :D
To ka sists varēja pateikt tāpēc, ka lanžerons špaktelēts, pēc skata izskatās, ka airbagu fiziski nav ne stūrē, ne panelī. Jebkurā gadījumā, būda taisna un, pirms netiku mainījis gultni, stūres pirkstu un ko tik vēl ne, arī ne pa labi ne pa kreisi nevilka. Tagad arī nekur šķībi nekas vairs nevelk, kad saregulēju un uzliku jaunas riepas.
Par tādu lampiņu esamību es reāli neiedomājos, bet nu, kāda tagad vairs starpība - auto ir kā prieks, rūsas, tfu tfu tfu, nav vispār. Motors arī strādā kā prieks. Par šito cenu neko labāku atradis nebūtu un vairāk uz sitiena tobrīd naļikā nebija, bet braukt ar pārcenoto troļuku vairs negribējās pēc pēdējā cenu kāpuma.

Enīvei, kur Rīgā var tikt pie sakarīga elektriķa, kurš nenoplēsīs kosmosu? Tās lampiņas panelī vajadzētu (gribētos) savest kārtībā. Pēc tam varētu izņemt attiecīgos drošinātājus, lai tā airbag lampa nekrīt uz nerviem, jo nu, tuvākajā laikā man nav īsti plānots viņus mainīt.

Vispirms jau gan derētu līdz galam saprast, kādām lampiņām tur vispār ir jābūt - man ir 1999. gada golfs, kuram ekrāns ar patēriņiem un whatnot vēl nav. Internetos, cik meklēju, viennozīmīgu info atrast neizdodas, tur vajag aizdzīt dampi pie kāda, kurš rubī fišku.
Jujubokar
 
Atbildes: 194
Pievienojies: 2015/Mar/21, 17:01
Braucu ar: VW Golf MK4
Dzinējs: 1.8T 20V

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt ajms » 2015/Nov/15, 23:47

Jujubokar rakstīja:Jāsāk jau ar to, ka es viņu dabūju reāli par cukurpakas cenu. :D
To ka sists varēja pateikt tāpēc, ka lanžerons špaktelēts, pēc skata izskatās, ka airbagu fiziski nav ne stūrē, ne panelī. Jebkurā gadījumā, būda taisna un, pirms netiku mainījis gultni, stūres pirkstu un ko tik vēl ne, arī ne pa labi ne pa kreisi nevilka. Tagad arī nekur šķībi nekas vairs nevelk, kad saregulēju un uzliku jaunas riepas.
Par tādu lampiņu esamību es reāli neiedomājos, bet nu, kāda tagad vairs starpība - auto ir kā prieks, rūsas, tfu tfu tfu, nav vispār. Motors arī strādā kā prieks. Par šito cenu neko labāku atradis nebūtu un vairāk uz sitiena tobrīd naļikā nebija, bet braukt ar pārcenoto troļuku vairs negribējās pēc pēdējā cenu kāpuma.

Enīvei, kur Rīgā var tikt pie sakarīga elektriķa, kurš nenoplēsīs kosmosu? Tās lampiņas panelī vajadzētu (gribētos) savest kārtībā. Pēc tam varētu izņemt attiecīgos drošinātājus, lai tā airbag lampa nekrīt uz nerviem, jo nu, tuvākajā laikā man nav īsti plānots viņus mainīt.

Vispirms jau gan derētu līdz galam saprast, kādām lampiņām tur vispār ir jābūt - man ir 1999. gada golfs, kuram ekrāns ar patēriņiem un whatnot vēl nav. Internetos, cik meklēju, viennozīmīgu info atrast neizdodas, tur vajag aizdzīt dampi pie kāda, kurš rubī fišku.


Nevajag pirkt sistus kautpar cukurpaku,ja zini un ir aizdomas...sk PM elektriķi;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt Jujubokar » 2015/Nov/15, 23:52

Nu, tik briesmīgi nodauzīts ar nebija. Tu tak esi redzējis manu sarkano dampi, galīgi normāls aparāts par tādu cenu. :naac:
Jujubokar
 
Atbildes: 194
Pievienojies: 2015/Mar/21, 17:01
Braucu ar: VW Golf MK4
Dzinējs: 1.8T 20V

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt ajms » 2015/Nov/16, 0:01

Jujubokar rakstīja:Nu, tik briesmīgi nodauzīts ar nebija. Tu tak esi redzējis manu sarkano dampi, galīgi normāls aparāts par tādu cenu. :naac:

Pēc skata jau normāls ,bet tomēr ;)
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt b82ry » 2015/Nov/23, 9:58

- izieta skate
- 60k apkope, kas iekļauj arī kvēlsveču maiņu
- uzbortētas ziemas riepas
Lietotāja avatars
b82ry
 
Atbildes: 226
Pievienojies: 2010/Mar/11, 23:24
Atrašanās vieta: Riga, LV
Braucu ar: Golf Variant Mk7
Dzinējs: 1.4TSI 122H 7DSG BMT

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt genc » 2015/Dec/07, 20:46

Golfam Zsvētku daavana.

Samainits:
Zobsiksnas komplekts
Mierinātājs
Udens suknis
antifrizs
generatora celinsiksna
generatora spriegotajs


Paldies Ajms (AJmotorsports)
Lietotāja avatars
genc
 
Atbildes: 306
Pievienojies: 2012/Feb/09, 21:58
Atrašanās vieta: OGRE,Jēkabpils
Braucu ar: mk4
Dzinējs: TDI

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz VW Golf

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi