VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

VW Golf

Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Diskusijas par VW Golf modeļiem
Reklāma
 

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt ajms » 2015/Nov/08, 13:26

mist rakstīja:
crankshaft rakstīja:Nomainīti apsildāmie spoguļstikli. Protams, šorīt nebij aizsvīdis nekas, bet nu silda, tāka vadi veseli un gaidām mitrumu/salu. :)

MAn ar viens beigtc kur tu ņēmi to stiklu ?


Ir mums spoguļi.

Golf 4 - Alkar 7eur ar apsildi
maksā golf passat skoda parasti ar apsildi 7-10eur robežās.

ps pirkt gan vajag parbaudītus,jo tie lētie ir tādi,ka spogulī nebūs var teikt asums.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt demolv » 2015/Nov/11, 23:37

Beidzot nomainīts kloķvārpstas stāvokļa devējs, cerams problēma ar palaišanu vairs nebūs, i to tas golfs jau sēž :D
Lietotāja avatars
demolv
 
Atbildes: 90
Pievienojies: 2009/Feb/15, 13:43
Atrašanās vieta: Līgatne/Sigulda/Ropaži
Braucu ar: Golf Mk IV
Dzinējs: 1.9 TDI PD AXR

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt Jujubokar » 2015/Nov/12, 3:35

Pagājušā vīkendā biju saregulēt savirzi. Šinī vīkendā plānojas ziemas riepu stellēšana. :naac:
Jujubokar
 
Atbildes: 194
Pievienojies: 2015/Mar/21, 17:01
Braucu ar: VW Golf MK4
Dzinējs: 1.8T 20V

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt aae » 2015/Nov/12, 9:47

Vai tad savirzi nevajag regulēt pēc riepu maiņas? :ābece:

Savam Passat vakar nomainīju aizmugurējos amīšus un atbalstus. Sen Passat nav bijis tik kluss.
Aizvakar nomainīju gaisa filtrus (dzinēja/salona). Biju par tiem laika gaitā kaut kā piemirsis. Starpība jūtama gan dzinēja darbībā, gan salona gaisa plūsmā :D
speedgang.lv
Lietotāja avatars
aae
 
Atbildes: 299
Pievienojies: 2010/Apr/08, 16:43
Braucu ar: Passat
Dzinējs: AEB

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt Jujubokar » 2015/Nov/12, 13:11

Nu, huiznājet, man stāstīja, ka vispirms noregulēt un tad ir jēga mainīt riepas. :shura:
Jujubokar
 
Atbildes: 194
Pievienojies: 2015/Mar/21, 17:01
Braucu ar: VW Golf MK4
Dzinējs: 1.8T 20V

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt ajms » 2015/Nov/12, 14:30

Jujubokar rakstīja:Nu, huiznājet, man stāstīja, ka vispirms noregulēt un tad ir jēga mainīt riepas. :shura:


Savirzi regulē neatkarīgi kādas riepas,jaunas vecas,galvenais ,lai ritošā ir kartībā un nekas nekustās.Jaunam /vecām riepām nav nekāda sakara ar riteņu ģeometriju,ja vien kautko īpašu nebūvē ,kardināli platākus vai augstākus diskus vai riepas vai ieliek starplikas platas 20mm+.
Geometriju vajag vismaz 1x gadā regulēt,pirms rudens/ziemas perioda noteikti.Jo ģeometrijas šķībumu visvairāk jūt uz slapja un slidena ceļa.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt demolv » 2015/Nov/12, 23:06

Sorry par offtopic, man golfam saregulēja savirzi bet tikuntā velk uz labo sānu. teica ka noteikti ir borda paķerta. kāda iespēja plauktu salocīt vai ko citu?!
Lietotāja avatars
demolv
 
Atbildes: 90
Pievienojies: 2009/Feb/15, 13:43
Atrašanās vieta: Līgatne/Sigulda/Ropaži
Braucu ar: Golf Mk IV
Dzinējs: 1.9 TDI PD AXR

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt LODLAMPA » 2015/Nov/12, 23:57

Iegādātas Exterior daļas , pagaidām uzstādīta reste [img]
Lietotāja avatars
LODLAMPA
Nepieredzējis lietotājs
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 2015/Nov/07, 19:06
Atrašanās vieta: Ogre raj.
Braucu ar: Mk3
Dzinējs: 1.4

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt ajms » 2015/Nov/13, 13:36

demolv rakstīja:Sorry par offtopic, man golfam saregulēja savirzi bet tikuntā velk uz labo sānu. teica ka noteikti ir borda paķerta. kāda iespēja plauktu salocīt vai ko citu?!

Labs meistars būtu pateicis +- problēmu.Otrs,ar šķībam riepām arī savirze nepalīdzēs,itsevišķi, kuri uzliek lietotas riepas,tad reti ,kad taisni iet...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt crankshaft » 2015/Nov/14, 22:34

ajms rakstīja:Ir mums spoguļi.

Golf 4 - Alkar 7eur ar apsildi
maksā golf passat skoda parasti ar apsildi 7-10eur robežās.

ps pirkt gan vajag parbaudītus,jo tie lētie ir tādi,ka spogulī nebūs var teikt asums.

Nu par nopirktajiem TYC nesūdzos, bilde vismaz tinpat skaidra kā padsmitgadīgajiem original, silda joprojām un pakaļā ostošie kaškaji dod pa acīm pat mazāk. :)
crankshaft
 
Atbildes: 282
Pievienojies: 2014/Jūn/02, 21:05
Braucu ar: huj

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt crankshaft » 2015/Nov/14, 22:40

ajms rakstīja:
demolv rakstīja:Sorry par offtopic, man golfam saregulēja savirzi bet tikuntā velk uz labo sānu. teica ka noteikti ir borda paķerta. kāda iespēja plauktu salocīt vai ko citu?!

Labs meistars būtu pateicis +- problēmu.Otrs,ar šķībam riepām arī savirze nepalīdzēs,itsevišķi, kuri uzliek lietotas riepas,tad reti ,kad taisni iet...

Man dalanā nepateica, regulē tik vēl, tu pats vainīgs un visa tava piekare. Biju mārtiņa riepu servī, tur visu paskaidroja un parādīja- sarauti kordi riepām. Un tā arī bija, ar jauno gumiju vairs nekur nevelk. Tāka riepas tiešām ir no svara.
Ja riepai pret asfaltu izteikta viļņainība, visticamākais tur problēma.
crankshaft
 
Atbildes: 282
Pievienojies: 2014/Jūn/02, 21:05
Braucu ar: huj

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt Jujubokar » 2015/Nov/15, 1:12

Uzliktas ziemas riepas. RĪt mēģināšu uzlikt no iv4o iegādātos paspārnus un tikt kaut kādā skaidrībā, kas man tiem spoguļiem traucē sildīties.
Jujubokar
 
Atbildes: 194
Pievienojies: 2015/Mar/21, 17:01
Braucu ar: VW Golf MK4
Dzinējs: 1.8T 20V

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt ajms » 2015/Nov/15, 14:54

crankshaft rakstīja:
ajms rakstīja:
demolv rakstīja:Sorry par offtopic, man golfam saregulēja savirzi bet tikuntā velk uz labo sānu. teica ka noteikti ir borda paķerta. kāda iespēja plauktu salocīt vai ko citu?!

Labs meistars būtu pateicis +- problēmu.Otrs,ar šķībam riepām arī savirze nepalīdzēs,itsevišķi, kuri uzliek lietotas riepas,tad reti ,kad taisni iet...

Man dalanā nepateica, regulē tik vēl, tu pats vainīgs un visa tava piekare. Biju mārtiņa riepu servī, tur visu paskaidroja un parādīja- sarauti kordi riepām. Un tā arī bija, ar jauno gumiju vairs nekur nevelk. Tāka riepas tiešām ir no svara.
Ja riepai pret asfaltu izteikta viļņainība, visticamākais tur problēma.


Un no kā sačakaréji savu riepu kordaino śkībo..? Ne jau ,ka geometrical pareiza,paśi braukājiet ar kustośiem šarnīriem ,neregulëjiet geometriju ,kamér riepas śkibas grieizas palielk un tad visi vainīgi,tås jau ir sekas un vainīgs esi pats...kāpēc man nav tādu problēmu .geometriju nerugulé péc riepām,tas vari uzlikt kaut kantainas,staru aparātus stiprina uz diskiem ...
Vēl,ka riepas maina,tad kuras ńemt nost vajag markët,jo ja saliksi savádâk,tas auto neies taisnība,kaut geometriju būs pareiza,tā riepa piebraucās,riteni nestāv taisni ne priekśâ ne aizmuguré,tiem ir vismaz 1grāds sagāzums,uz auto kā golf Gti,kam standartā ir 1,5 grâds sagāzums visors ratos.un kas bùs ja saliksi otrādi.? Protams,ka visi to nevar zināt...Man śajå jautājumå ir pilnīga skaidrība ,tāpēc zinu ko skaidroju;) teiksim sporta auto pat veic am reguléjumus starp braucieniem,mainam sagāzumus utt,bez stendiem,ar šnorītēm un dēli ;)

Trešais,- uz stendu vajag braukt ar saremontētu ritošo,lai nekas nekustās,no vecām buksém ,riteñi paśi sagåźās ar laiku utt ,izmainās sagāzums,līdz ar to savirze un otrâdi ,un vienādiem riteñu diskiem,.tas ir pamats.Sekojiet līdzi riepu spiedieniem,lai ir vienādi uz asi,no tā daudz kas mainās. Tāpēc iesaku vismaz 1x gadā pārbaudīt geometriju.

Protams,ja liek jaunas riepas ,tad labāk ar tâm reguléties un vajag to darīt.
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt crankshaft » 2015/Nov/15, 15:42

ajms rakstīja:Un no kā sačakaréji savu riepu kordaino śkībo..? Ne jau ,ka geometrical pareiza,paśi braukājiet ar kustośiem šarnīriem ,neregulëjiet geometriju ,kamér riepas śkibas grieizas palielk un tad visi vainīgi,tås jau ir sekas un vainīgs esi pats...kāpēc man nav tādu problēmu .geometriju nerugulé péc riepām,tas vari uzlikt kaut kantainas,staru aparātus stiprina uz diskiem ...
Vēl,ka riepas maina,tad kuras ńemt nost vajag markët,jo ja saliksi savádâk,tas auto neies taisnība,kaut geometriju būs pareiza,tā riepa piebraucās,riteni nestāv taisni ne priekśâ ne aizmuguré,tiem ir vismaz 1grāds sagāzums,uz auto kā golf Gti,kam standartā ir 1,5 grâds sagāzums visors ratos.un kas bùs ja saliksi otrādi.? Protams,ka visi to nevar zināt...Man śajå jautājumå ir pilnīga skaidrība ,tāpēc zinu ko skaidroju;) teiksim sporta auto pat veic am reguléjumus starp braucieniem,mainam sagāzumus utt,bez stendiem,ar šnorītēm un dēli ;)

Trešais,- uz stendu vajag braukt ar saremontētu ritošo,lai nekas nekustās,no vecām buksém ,riteñi paśi sagåźās ar laiku utt ,izmainās sagāzums,līdz ar to savirze un otrâdi ,un vienādiem riteñu diskiem,.tas ir pamats.Sekojiet līdzi riepu spiedieniem,lai ir vienādi uz asi,no tā daudz kas mainās. Tāpēc iesaku vismaz 1x gadā pārbaudīt geometriju.

Protams,ja liek jaunas riepas ,tad labāk ar tâm reguléties un vajag to darīt.


Nu redz, tu nopērc mašīnu, izej skati, viss bumbās, tik vēk sķībi, noregulē savirzi, joprojām šķībi, nomaini kas maybe aizdomīgs, noregulē savirzi, joprojām šķībi... Nomaini savirzes meistaru kruto uz vienkārši random local garage un wola tiec arī pie skaidrības.
Tāka bez drrršanas...
Un vispār, lai sarautu kordus pietiek normālu bedri noķert, manuprāt, bet ko es sajēdzu...
crankshaft
 
Atbildes: 282
Pievienojies: 2014/Jūn/02, 21:05
Braucu ar: huj

Re: Ko tu šodien savam Golfam izdarīji/uzlaboji/salaboji?! 6

Atbildēt ajms » 2015/Nov/15, 16:13

Man laika gaitā śkiet ,ka Tev vienam ir problémas un visi Tevi apdirss...Sevī meklē problêmu,Nevis savirzē,pats savu noregulē...

Es nevaru visus variantus aprakstīt,pietiek ami ir aprakstīts.Teorētiski,pēc katras dzilas/nedzilas bedres ,pret apmales jābrauc uz geometriju,to pēc stūres var redzēt,kad paliek škībi,kad tā vairs nestāv taisni.Iemesli škībumiem ir daudzi...
Nopērkot auto ir jãpaiet kādam laikam,arī tavam meistaram ir tas auto jāiepazīst,kamēr saved kārtībā,pie kam tas nav atkarīgs tikkai no meistara,bet no auto īpašnieka arī,citi Nopērkot vecu un nebija plānojis ,ka viss ir sliktåk kā izlikās ...

nu es Tavs psihologs noteikti neesmu un nebūšu,pat nezinot un neredzot Tevi,pats tiec galā un netērēśu bezjēdzīgi laiku.Te forumā visas tava auto problémas var atrast neko nerakstot...
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz VW Golf

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi