FORUMS

Lietošanas noteikumi

VWmotion.lv - Lietošanas noteikumi

Ienākot konferencē "VWmotion.lv" (turpmāk "mēs", "mūsu", "VWmotion.lv", "http://vwmotion.serveriem.lv/forums"), jūs apstiprināt, ka piekrītat sekojošiem noteikumiem. Ja jūs tiem nepiekrītiet, lūgums, neienākat un nelietojat "VWmotion.lv". Mēs paturam sev tiesības mainīt šos noteikumus jebkurā laikā un darīsim visu iespējamo, lai jūs par to informētu, tomēr no jūsu puses būtu lietderīgi ik pa laikam apmaklēt šos noteikumus, lai pārliecinātos vai nav veiktas kādas izmaiņas, tā kā konferences «VWmotion.lv» izmantošana pēc noteikumu atjaunojumiem/labojumiem nozīmē jūsu automātisku piekrišanu.

Mūsu forumi darbojas uz phpBB (turpmāk "viņi", "programm nodrošinājums phpBB", "www.phpbb.com", "phpBB Group", "phpBB Teams") programm nodoršinājuma bāzes, izlaistam uz «General Public License» (turpmāk "GPL") pamata. Lejuplādēt to, jūs varat www.phpbb.com. Licenzes GPL ierobežojumi programm nodorošinājumam phpBB ir cieši saistīti ar organizāciju un atbalstu internet-konferencei, un phpBB Group neness atbildību par to, ko konferences administrācija nosaka par atļauto saturu vai/un pieļaujamo uzvedību tajā. Lai saņemtu sīkāku informāciju par phpBB griezieties pēc adreses http://www.phpbb.com/.

Jūs piekrītat neievietot aizvainojošus, draudošus, melīgus ziņojumus, pornogrāfiskus ziņojumus, nacionālā naida kurinošus vai citus tamlīdzīgus tekstus, kuri var būt pretrunā ar jūsu valsts likumdošanu, valsts, kuras hostinga pakalpojumus izmanto "VWmotion.lv", vai starptautiskiem noteikumiem. Tādu ziņojumu ievietošanas mēģinājumi var novest pie tā, ka Jūs tiksiet atslēgts no konferences, kā arī tiks paziņots jūsu interneta provaideram, ja uzskatīsim to par vajadzīgu. Visu ziņojumu IP-adreses tiek saglabātas, lai varētu to īstenot nepieciešamības gadījumā. Jūs piekrītat tam, ka, "VWmotion.lv" forumu administratoram ir tiesības dzēst, labot, pārvietot vai slēgt jebkuru tēmu jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem. Kā lietotājs jūs piekrītat tam, ka jūsu ievadītā informācija glabāsies datu bāzē. Kaut arī šī informācija netiks atklāta trešam personām, tomēr ne "VWmotion.lv" konferences administrācija, ne phpBB Group nevar būt atbaldīga par hakeru darbību, kuri nesankcionētas rīcības rezultātā var tai piekļūt.


Atgriezties pie Ielogošanās

cron